Ülkemizi hizmet ağlarıyla örüyoruz

Mayıs 16, 2011  

Işık, İzmit Çukurovalılar derneğine ve 42 evler Mahalle sakinlerine konuk oldu.


Programa AK Parti İl başkan yardımcısı Erdoğan Çakır, İzmit İlçe başkanı Ali Korkmaz, belediye başkanı Nevzat Doğan, kadın kolları ve teşkilat yöneticileri katıldı. Kocaeli Çukurovalılar dernek başkanı Erdoğan Davut, milletvekili Fikri Işık’ı ağırladıkları için mutlu olduklarını ifade etti.

ÇALIŞMALARINIZI TAKTİR EDİYORUZ

Ziyarette konuşan dernek başkanı Erdoğan Davut, hükümet çalışmalarını taktir ettiklerini ifade ederek; ” Sizlerin yaptığı çalışmaları görüyoruz ve taktir ediyoruz. Vatandaşlarımızın beklentileri var, ben bunların kısa zamanda içinde aşılacağına inanıyorum. Amacımız, ülkemizin ve çocuklarımızın gülmesidir ” dedi.

VERGİLER VATANDAŞA HİZMET OLARAK GERİ DÖNÜYOR

Konuşmasına hükümet çalışmaları hakkında bilgiler vererek başlayan milletvekili Işık; “İktidarımız boyunca 13 bin kilometre otoyol statüsünde duble yollar yaptık. Bunlar bir inancın ve azmin eseridir. Bizler gerek sağlık alanında, gerekse eğitim, spor, konut, yol, hastane gibi hizmetleri sizlerden aldığımız vergilerle yaptık. Eskiden bu alınan vergiler vatandaşımıza hizmet olarak geri dönmüyordu. Yine bir kaç örnek daha vermem gerekirse; bizden önceki iktidarlar döneminde bir MR 600 TL iken şimdi 60 TL, yıllar öncesi ilaç Fiatlarını hepimiz biliyoruz ancak aynı ilacın fiyatı şimdi çok daha düşük, neden acaba diye size soruyorum ” şeklinde konuştu.

YEREL VE GENEL İCRAATLARI ANLATTI

Beraberindeki heyetle 42 Evler mahallesinde bir eve konuk olan AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, yaklaşık 80 civarında mahalle sakiniyle bir araya geldi. Genel ve yerel çalışmalar hakkında da bilgi veren milletvekili Işık, sorulan tüm soruları yanıtladı. Soru cevap şeklinde gerçekleşen ev toplantısında mahalle sakinleri, Fikri Işık’ın verdiği cevaplardan memnun olduklarını ifade ettiler. Ev toplantısına bayanlar daha fazla ilgi gösterdiler. Gece geç saatlere kadar süren toplantı, içilen çayların ardından son buldu.