Vali Sözer’e Ziyaret

Mart 14, 2011  

AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı, Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, bir arkadaşının cenazesi için gittiği Edirne’de; ilimizde uzun yıllar görev yapan Edirne Valisi Gökhan Sözer’i de ziyaret etti.


MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.

Edirne Valisi Gökhan Sözer’i makamında ziyaret eden Milletvekili Fikri Işık, “ Sayın Valimiz Gökhan Bey ile Kocaeli’nde yıllarca birlikte çalıştık. İl Başkanlığımızın son döneminde ve Milletvekili olduğumuzda kendisi de Kocaeli Valisi olarak görev yapıyordu. Başarılı bir devlet adamı olan sayın Valimizle yıllarca uyum içinde çalışıp, çeşitli projeleri birlikte hayata geçirdik. Kendisine Edirne’de de başarılar diliyorum. Edirne halkı Gökhan Bey gibi bir Vali ile gurur duymalıdır ” dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Edirne valisi Gökhan Sözer, “ Öncelikle Milletvekilimiz Fikri Işık’ın ziyareti beni mutlu etmiştir. Kendisi ile Kocaeli’nde uzun yıllar birlikte çalıştık. Fikri Bey başarılı, azimli ve çalışkan bir siyaset adamıdır, bundan sonraki çalışmalarında da kendisine başarılar diliyorum ” dedi.

BİRLİKTE TARİHİ MEKANLARI GEZDİLER

Daha sonra Edirne Valisi Gökhan Sözer ile birlikte, Edirne’nin çeşitli tarihi mekanlarını dolaşan milletvekili Fikri Işık, sırasıyla Selimiye Camisi, Yıldırım Beyazıt külliyesinin içinde bulunan Sağlık müzesi, Darul Hadis Camii ve çeşitli tarihi mekanları gezdi. Işık, Vali Gökhan Sözer’den tarihi mekanlar hakkında bilgi aldı.

Ayrıca Edirne Valisi Gökhan Sözer, Milletvekili Fikri Işık aracılığıyla da Kocaeli’li hemşerilerine selam göndermeyi ihmal etmedi.