Yavuz Sultan Sakinlerinden Işık’a Teşekkür

Ekim 4, 2012  

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan yardımcısı ve Kocaeli Milletvekili Fikri Işık; önceki gün gittiği Körfez İlçe ziyaretinde; Yavuz Sultan Selim Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Mahalle muhtarı Bayram Parlak; milletvekili Işık’a; geçmişte verdiği sözleri yerine getirdiği için teşekkür etti.
SEÇİMDEN SEÇİME GELMİYORLAR
Milletvekili Fikri Işık’ın Körfez İlçe programına AK Parti İl başkan yardımcısı Habip Aşı, İlçe başkanı Engin Koyun, belediye başkanı Yunus Pehlivan, AK Parti Yavuz Selim mahalle başkanı Abdullah Mete, meclis üyeleri ve teşkilat yöneticileri eşlik etti. Kalabalık bir mahalleli topluluğunun ilgi gösterdiği ziyarette konuşan Körfez Yavuz Sulatn Selim mahalle muhtarı Bayram Parlak milletvekili Fikri Işık’a mahalleli adına teşekkür etti. Muhtar Parlak yaptığı konuşmasında; ” Sayın vekilimiz bizleri seçimden seçime hatırlamıyor, kendisi Ramazan ayında da bizleri ziyaret etmiş ve sorunlarımızı dinlemişti. Mahalleli vatandaşlarımız ve şahsımın ilettiği tüm sorunalrımızı eksiksiz yerine getiren milletvekilimize sonsuz teşekkür ediyoruz ” dedi.
HALKIMIZA VERDİĞİMİZ SÖZLERİ TUTUYORUZ
Körfez İlçe Yavuz Sultan Selim mahallesindeki vatandaşlarla bir araya gelen milletvekili Fikri ışık; mahalle sakinlerinin sorularını da yanıtladı. Işık burada yaptığı konuşmasında; ” Geçtiğimiz Ramazan ayı ve öncesinde yaptığımız ziyaretlerde; bizlere sizler tarafından 3 ayrı sorun iletilmişti. Bizler de sizlere verdiğimiz sözleri unutmayıp ilgili makamlarla görüşüp çözüme kavuşturduk. AK Parti hükümeti olarak hiçbir kesimi ayırmadan çalışmalarımıza devam ediyor ve halkımıza verdiğimiz sözleri yerine getirmeye çalışıyoruz. Evet iktidar olmak zordur; ancak orada kalıcı olmak daha da zordur. Bizler bunun bilincindeyiz; Başbakanımız istirahat etmediği bir yerde bizlerin istirahat etmesi mümkün olamaz. Bakın şimdi buradan sonra; genel merkez kongre hazırlıkları için Ankara’ya gidip salon çalışmalarını sürdüreceğim ” dedi.Işık ziyaret sonrası mahalle sakinleriyle sohbet edip çay içti.