Yeşilova Yeni Eğitim Yuvasına Kavuşuyor.

Mayıs 26, 2011  

Milletvekili Adayı Fikri Işık, AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz ile birlikte Yeşilova Mahallesini ziyaret etti.


Vatandaşlarla ve Yeşilova Mahalle Muhtarı Selahattin Kural ile sohbet eden Milletvekili Işık, “Yeşilova Mahallemizi sık sık ziyaret ediyoruz ve buradaki eksiklileri gidermeye çalışıyoruz burada okul sıkıntısı olduğunu ve eğitiminde hükümet olarak çok önem veriyoruz. Bunun için burada ki muhtarımıza ve vatandaşlarımıza 10 Haziranda ihaleye çıkacak okulumuzun müjdesini vermek istiyorum. Bir aksilik olmaz ise Temmuz ayı sonuna doğru temelini de atmış oluruz ve bir daha ki eğitim ve öğretim yılında Yeşilova mahallemiz yeni bir eğitim yuvasına kavuşmuş olur” dedi.

Cephanelik Sağlık ve Kültür Merkezi Olacak

AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık ayrıca, seçim beyannamelerini hatırlatarak Cephanelik alanına 800 yataklı çok modern ileri sağlık kompleksi yapılmasının planlandığını belirterek, “Bu binalarımız tamamlandığı zaman Yelişova Cephanelik bir sağlık ve kültür merkezi olacak. Kocaeli’ nin her yerine AK Parti olarak ayrı bir güzellik katmaya çalışıyoruz. Artık Türkiye 15 gün sonrasını göremeyen bir ülke değil. Türkiye artık 20 – 30 milyon dolarlık projeler üretmeye başlamıştır. Ekonomimiz artık iyiye gitmektedir. İnşallah 2023’ de Cumhuriyetimizin 100. Yılında Türkiye ekonomisi güçlü 10 ülkeden biri olacaktır. Bu istikrarın sürmesi için de sizlerin desteklerinizi bekliyoruz dedi.

Yeşilova’ya PTT Şubesi

AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, “Kocaeli’yi il başkanlığı ve milletvekili olduğum zaman zarfında her yerine ulaşmaya çalıştım. Gerek muhtarlarımız vasıtasıyla gerekse sizlerin aracılığıyla sorunlarınıza çare olmaya çalıştım. Yeşilova Mahallemizin PTT şubesi ile ilgili sıkıntıların çözümü noktasında PTT Baş yetkilileriyle görüştüm ve Muhtarımızın göstereceği bir yere kısa zamanda PTT şubesi hizmete açılacaktır” dedi.